Axtarış
Video
"Xəzər Lənkəran" 3:2 "Neftçi" (Matçın geniş icmalı)
 
Fotoreportaj
"İnter" - "Xəzər Lənkəran" 2:0
İcmal
"Xəzər Lənkəran" 0:1 "Qəbələ" (Matçın geniş icmalı)
Onlayn TV
tv
aquavita_logo
Sorğu
 
"Rəvan"la oyunun ən yaxşısı:
14%
3%
3%
3%
25%
3%
3%
40%
6%
6%

E-mail Forgot password?


 


Prinsiplərimiz


PalHaber

Netty Winner 2010
Google Plus
 
 

İkinci dövrənin təqvimi təsdiqləndi

Nəhayət ki, çempionatın növbəti turunun startına az qalmış ikinci dövrənin təqvimi təsdiq olundu. Mövsümün ikinci hissəsi gözlənildiyi kimi fevralın 12-də start götürəcək. 2004/2005 mövsümünün son oyunları isə mayın 24-ə təsadüf edəcək. Xəbər verdiyimiz kimi, “Xəzər-Lənkəran” ikinci dövrədəki ilk oyununu “Turan”a qarşı keçirəcək.



18-ci tur

12 fevral

“Ədliyyə” – “Şəmkir”

OMİK – “Göyəzən”

“MKT-Araz” – “Bakılı”

13 fevral

“Karvan” – “Karat”

“Xəzər-Lənkəran” – “Turan”

“Şahdağ-Samur” – “Gəncə”

“Neftçi” – “Bakı”

“İnter” – “Gənclərbirliyi”



19-cu tur

17 fevral

“MTK-Araz” - “Şahdağ-Samur”

“Gənclərbirliyi” - “Karat”

“Bakılı” - “OMİK”

“Karvan” - “Ədliyyə”

18 fevral

“Göyəzən” - “İnter”

“Şəmkir” - “Neftci”

“Bakı” - “Qarabağ”

“Turan” - “Gəncə”



20-ci tur

22 fevral

“Ədliyyə” – “Gənclərbirliyi”

“Karat” – “Göyəzən”

OMİK – “MKT-Araz”

“İnter” – “Bakılı”

23 fevral

“Xəzər-Lənkəran” – “Bakı”

“Qarabağ” – “Şəmkir”

“Neftçi” – “Karvan”

“Şahdağ-Samur” – “Turan”



21-ci tur

27 fevral

“MKT-Araz” – “İnter”

“Gənclərbirliyi” – “Neftçi”

“Karvan” – “Qarabağ”

“Bakı” – “Gəncə”

“Şəmkir” – “Xəzər-Lənkəran”

OMİK – “Şahdağ-Samur”

28 fevral

“Bakılı” – “Karat”

“Göyəzən” – “Ədliyyə”



22-ci tur

3 mart

“Karat” – “MKT-Araz”

“İnter” – OMİK

“Turan” – “Bakı”

“Xəzər-Lənkəran” – “Karvan”

“Qarabağ” – “Gənclərbirliyi”

“Neftçi” – “Göyəzən”

4 mart

“Gəncə” – “Şəmkir”

“Ədliyyə” – “Bakılı”



23-cü tur

11 mart

OMİK – “Karat”

“MKT-Araz” – “Ədliyyə”

“Gənclərbirliyi” – “Xəzər-Lənkəran”

“Bakılı” – “Neftçi”

“İnter” – “Şahdağ-Samur”

12 mart

“Şəmkir” – “Turan”

“Göyəzən” – “Qarabağ”

“Karvan” – “Gəncə”



24-cü tur

18 mart

“Turan” – “Karvan”

“Qarabağ” – “Bakılı”

19 mart

“Gəncə” – “Gənclərbirliyi”

“Ədliyyə” – OMİK

“Karat” – “İnter”

“Şahdağ-Samur” – “Bakı”

“Neftçi” – “MKT-Araz”

“Xəzər-Lənkəran” – “Göyəzən”



25-ci tur

2 aprel

“Göyəzən” – “Gəncə”

“Karat” – “Şahdağ-Samur”

3 aprel

“İnter” – “Ədliyyə”

“Bakılı” – “Xəzər-Lənkəran”

“MKT-Araz” – “Qarabağ”

“Gənclərbirliyi” – “Turan”

OMİK – “Neftçi”

“Şəmkir” – “Bakı”



26-cı tur

7 aprel

“Gəncə” – “Bakılı”

“Neftçi” – “İnter”

“Şahdağ-Samur” – “Şəmkir”

“Turan” – “Göyəzən”

8 aprel

“Ədliyyə” – “Karat”

“Xəzər-Lənkəran” – “MKT-Araz”

“Qarabağ” – OMİK

“Bakı” – “Karvan”



27-ci tur

12 aprel

“İnter” – “Qarabağ”

“MKT-Araz” – “Gəncə”

“Karat” – “Neftçi”

“Gənclərbirliyi” – “Bakı”

OMİK – “Xəzər-Lənkəran”

13 aprel

“Karvan” – “Şəmkir”

“Bakılı” – “Turan”

“Ədliyyə” – “Şahdağ-Samur”



28-ci tur

20 aprel

“Qarabağ” – “Karat”

“Neftçi” – “Ədliyyə”

“Gəncə” – OMİK

“Şahdağ-Samur” – “Karvan”

21 aprel

“Turan” – “MKT-Araz”

“Xəzər-Lənkəran” – “İnter”

“Şəmkir” – “Gənclərbirliyi”

“Bakı” – “Göyəzən”



29-cu tur

25 aprel

“Bakılı” – “Bakı”

“İnter” – “Gəncə”

“Karat” – “Xəzər-Lənkəran”

OMİK – “Turan”

“Gənclərbirliyi” – “Karvan”

“Neftçi” – “Şahdağ-Samur”

26 aprel

“Göyəzən” – “Şəmkir”

“Ədliyyə” – “Qarabağ”



30-cu tur

3 may

“Karvan” – “Göyəzən”

“Şəmkir” – “Bakılı”

“Gəncə” – “Karat”

“Şahdağ-Samur” – “Gənclərbirliyi”

“Bakı” – “MKT-Araz”

4 may

“Turan” – “İnter”

“Xəzər-Lənkəran” – “Ədliyyə”

“Qarabağ” – “Neftçi”



31-ci tur

9 may

“Neftçi” – “Xəzər-Lənkəran”

“Karat” – “Turan”

“Bakılı” – “Karvan”

10 may

OMİK – “Bakı”

“Ədliyyə” – “Gəncə”

“MKT-Araz” – “Şəmkir”

“Göyəzən” – “Gənclərbirliyi”

“Qarabağ” – “Şahdağ-Samur”



32-ci tur

14 may

“Gənclərbirliyi” – “Bakılı”

“Şəmkir” – OMİK

“Gəncə” – “Neftçi”

15 may

“Karvan” – “MKT-Araz”

“Bakı” – “İnter”

“Turan” – “Ədliyyə”

“Xəzər-Lənkəran” – “Qarabağ”

“Şahdağ-Samur” – “Göyəzən”



33-cü tur

19 may

“Qarabağ” – “Gəncə”

“İnter” – “Şəmkir”

“MKT-Araz” – “Gənclərbirliyi”

“Bakılı” – “Göyəzən”

20 may

“Neftçi” – “Turan”

“Karat” – “Bakı”

OMİK – “Karvan”

“Xəzər-Lənkəran” – “Şahdağ-Samur”



34-cü tur

24 may

“Göyəzən” – “MKT-Araz”

“Karvan” – “İnter”

“Bakı” – “Ədliyyə”

“Turan” – “Qarabağ”

“Gənclərbirliyi” – OMİK

“Şəmkir” – “Karat”

“Gəncə” – “Xəzər-Lənkəran”

“Şahdağ-Samur” – “Bakılı”
Gamidov Studio
Müəllif hüquqları qorunur.
Saytda yerləşdirilmiş məlumatlardan istifadə zamanı istinad mütləqdir.
Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə www.lankaranfc.com-a hiperkeçid qoyulmalıdır.